Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Polovina 19. stol., hlaveň oktagonální, drážkovaná, ráže 12 mm, signovaná, perkusní zámek s pojistkou kohoutu, kovová garnitura zdobena rytinou rozvilin, polopažbená, pažba z ořechového dřeva zdobená řezbou, délka hlavně 24 cm, délka celkem 39,5 cm, Valentin Christoph Schilling připomínán v Suhlu cca 1849 – 1900.